23 Aralık 2008

Tam 11 Yıl Oldu

Kişisel Yorum Ekle

Tanıştığımız günü hatırlıyorum da ne çok heyecanlıydım. Üç ay boyunca adını duymuş, seninle ilgili pek çok şey öğrenmiştim. Yeteneklerin, zekan harikaydı, hayrandım sana. Aynı okulda, farklı sınıflardaydık ama bir o kadar da uzaktık.
Ve sonunda karşılaştık seninde, tanıştık. Ben gözlerimi alamadım senden. "Aman Allah'ım ne kadar güzel" dedim kendime. Dersten, derse görüşebiliyorduk ama sen içimdeydin artık, zihnimde, her anımda yanımdaydın. Zamanım yoktu başka bir şeyi düşünmeye.
Bugün tam 11 yıl oldu, ilk günümüzün üzerinden geçeli. 11 yıl boyunca benimleydin, içimdeydin. 11 yıl boyunca her günüm seni tanımaya, seni zihnime kazımaya çalışmakla geçiyor. Her gün, daha çok hayran kalıyor, sana olan sevgim katmerleniyor. Herkese seni anlatıyorum. Diyorum ki o benim hayatım, onsuz ben hiçim.
Biliyorum suçluyum. Sana hiç "Seni Seviyorum" demedim, diyemedim.
Şimdi bütün kalbimle söylüyorum "Seni seviyorum, ACER 486DX100", sen hayatımın ilk bilgisayarısın.
Siz ne sanmıştınız? 🙂


Bu yazının kısa bağlantısı http://www.yakupgovler.com/?p=603.

Yazılarımı RSS aboneliği ile takip edebilir, yeni yazılarıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için ise RSS adresimi kullanabilirsiniz.


“Tam 11 Yıl Oldu” yazısı için 7 Yorum

Bu yazıya yapılan yorumları dilerseniz, ( RSS 2.0 ) beslemesini kullanarak takibe alabilirsiniz.

 1. Ahmet dedi ki:

  ahahahahahaha 😀 Son cümleyide okuyunca çok güldüm (: Açıkcası ilk satırlardan okumaya başlayında "Heralda evlendiği kişiden bahsediyor" diye düşünmüştüm ama bakıyorumda siz zaten 11 yıldır eviliymişsiniz 🙂

 2. YUSUF dedi ki:

  HOCAM 11 YILI OKUDUK BİZDE 3 YIL OLDU DİYE BİR YAZI YAZMAYI DÜŞÜNÜYORUZ

 3. ÖzGE BoDuR dedi ki:

  ay çok güzel ya süpersiniz hocamm işte aşk böyle birşey =)

 4. Özgür Koca dedi ki:

  Hehe ben de Siemens Nixdorf 80486SX makinam için aynı şeyleri hissediyorum. Sen şanslıymışsın, matematik işlemcin varmış. 😉

 5. Ömür dedi ki:

  Hocam süpersiniz. Yazıyı okurken ne romantik adammış, sevdiğini sitesinde bile haykırabiliyor derken gülmeye başladım. Güzeldi.

 6. merve dedi ki:

  keşke tüm sevgiler böyle olsaydı da başımız yanmasaydı.
  yazınız cok güzelmiş. devamını bekliyoruz...

 7. elif dedi ki:

  ailemden sonra gelen en değerli şeyim o 🙂 😉