10 Mayıs 2009

WP Uzmanı

WP Severler Yorum Ekle


WPUzmani.com bir süredir takip etmeye başladığım, WP ile ilgili kaliteli içeriğiyle, yazdığı eklentilerle Türkiye'de WP'nin gelişmesine büyük katkılar sağlayan bir WP Sever. Site sahibi Semih Aksu kendisini sitede şöyle tanıtıyor:

Semih Aksu, 20 yaşlarında, Ankara'da doğup büyümüş bir blogcu ve WordPress Sever'dir. PHP konusunda yeterince bilgiye sahip olmasına rağmen, WordPress'e yönlenmiş, bu yönlenme sonucu eklenti ve tema yapımında bulunmuş, ayrıca her türlü yardım ve geliştirmelere katkısı olmuştur. Şu an blogunda destek taleplerine cevap vermekte ve hala gelişmekte olan, WP Özel Mesajlar eklentisiyle uğraşmaktadır.

Eğer WP ile ilgileniyorsanız, eklentiye ihtiyacınız varsa, kendinizi eklentiler konusunda geliştirmek, sitenizi iyileştirmek istiyorsanız WpUzmani.com'u mutlaka takip etmelisiniz.


Bu yazının kısa bağlantısı http://www.yakupgovler.com/?p=799.

Yazılarımı RSS aboneliği ile takip edebilir, yeni yazılarıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için ise RSS adresimi kullanabilirsiniz.


“WP Uzmanı” yazısı için 6 Yorum

Bu yazıya yapılan yorumları dilerseniz, ( RSS 2.0 ) beslemesini kullanarak takibe alabilirsiniz.

 1. Semih Aksu dedi ki:

  Hocam siz benden her zaman bir adım öndesiniz 🙂

 2. gevv dedi ki:

  Evet hocam belirttiğiniz gibi kaliteli bir site en sevdiğim yanı kaynakları belirtmesi umarım hak ettiği yere gelir bir çok blog kaynak belirtmiyor halbuki kaynak üzerinde bir çok bilgi bulunuyor başarılarının devamını dilerim yolu açık olsun

 3. Yakup Gövler dedi ki:

  @Semih, teşekkürler.
  @gevv, çok daha iyi yerlere geleceğinden eminim. Kaynak göstermek site sahiplerini küçültmez aksine yüceltir, WP ile birlikte gelen paylaşım ruhunun WP kullanan herkesi sarmasını diliyorum.

 4. Tolgahan Demirayak dedi ki:

  Semih aksu nun sitesi wp alanında bence Türkiyedeki en kaliteli sitelerden birisi. İnternetin başına geçtiğimde ilk girdiğim sitelerden birisi. Yanlız şu "Üye Duvarı" eklentisini bizimle ne zaman paylaşacak onu çok merak ediyorum. Tüm test aşamaları inşallah kısa sürede biter ve bizimle paylaşırsın semih 🙂

 5. Oguzhan dedi ki:

  Çok iyi bir konu teşekkür ediyorum. Bu siteyi takip etmeye başlıyorum bende.

 6. Oğuzhan Aslan dedi ki:

  Bende uzun süredir bu siteyi takip ediyorum gerçekten proje çok başarılı ilerliyor güzel içerikler bulunuyor arkadaşa başarılar 😉