03 Nisan 2009

WordPress Türkiye Yeniden

WordPress Yorum Ekle

WordPress Türkiye bir süredir çeşitli problemler yaşıyordu. Bugün sitenin düzeltildiğini farkettim. Forum'da yaşanan içeriğin bozuk çıkması problemi de giderilmiş durumda. Umarım bundan sonra olumsuz durumlar yaşanmaz, WP'nin Türkiye'de bu kadar yayılmasını sağlayan, insanlara sevdiren site problemsiz yoluna devam eder.


Bu yazının kısa bağlantısı http://www.yakupgovler.com/?p=756.

Yazılarımı RSS aboneliği ile takip edebilir, yeni yazılarıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için ise RSS adresimi kullanabilirsiniz.


“WordPress Türkiye Yeniden” yazısı için 3 Yorum

Bu yazıya yapılan yorumları dilerseniz, ( RSS 2.0 ) beslemesini kullanarak takibe alabilirsiniz.

 1. Eray USTA dedi ki:

  Evet hack atıldığında görmüştüm. Ardından bakıma alınmıştı. Ve güzelim destek sitesi zarara uğradı. Sorunların giderilerek yeniden yayın hayatına giren wp tr ekibine başarılar diliyorum.

 2. kuaza dedi ki:

  evet acilmasina bende cok sevindim ancak forumda eklenen mesajdan sonra beyaz sayfa cikmasi olayinida bir duzeltseler bizim icin daha bir kullanisli olacaktir..

 3. Talha Esen dedi ki:

  içerik sorunu düzeldide siteyle ilginecek kimse kalmadı.Zaten site sahiplerini hiç görmüyordum ortada sitede siz ve canarkadaş,heybecom filan vardı onlarda gözükmüyor artık.site sahipsiz kalmış sizlerde gidince. geçen birini gördüm adam siteye sponsor olmak istiyor form doldurup göndermiş hala dönmemişler herhalde diyo formda arıza filan mı var.:)
  http://www.wordpress-tr.com/forum/topic/10880

  Bende bir ara form doldurup gönderdim siteyle ilgenen hiç kimse yok diye kimse geri bile dönmedi.

  neden böyle hepiniz birden ayrıldınız siteden bir açıklama yaparsanız sevinirim.