16 Ocak 2008

Web Tasarım Seminerleri

Öğrencilerime, Tasarım ve Programlama Yorum Ekle

Web 2.0 Semineriİstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü'ndeki Sosyal Tesisler'de bulunan 150 kişilik konferans salonunda çeşitli konularda seminerler yapılmakta. 5 Ocak'ta bu seminer serisinin biri gerçekleştirildi.
Benim ilgimi çeken ise Hasan Yalçın'ın verdiği Web 2.0 konulu seminerdi. Ne yazık ki İstanbul'da yaşamadığımdan bu seminerlere katılım şansım yok/olmadı. Hasan Yalçın sitesinde seminerde kullandığı sunuyu indirme fırsatı vermiş. Ayrıca www.webseminerleri.com adresinde bu seminerlerin saat ve yerleriyle ilgili bilginin yanısıra, verilmiş seminerlerin özet videolarına da ulaşabilirsiniz.
Okulumda web tasarım alanındaki öğrencilerime bu seminerin benzerini yarın ben vereceğim. Gelecek hafta ise tablosuz tasarım temelleri konulu bir seminer vermeyi planlıyorum. Bakalım eğer başarılı olursa il çapında bu seminerleri vermeyi düşünüyoruz.
Hasan Yalçın'a sunusunu ve kaynaklarını seminerimde kullanma izni verdiği için teşekkür ediyor, Türkiye'deki Web Tasarım sektörüne getirdiği anlayış ve katkılarından dolayı da ayrıca teşekkürü borç biliyorum.
Teşekkürler Hasan Yalçın. İyi ki varsınız.


Bu yazının kısa bağlantısı http://www.yakupgovler.com/?p=160.

Yazılarımı RSS aboneliği ile takip edebilir, yeni yazılarıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için ise RSS adresimi kullanabilirsiniz.