15 Mart 2009

Tekil Yazı Şablonu Oluşturalım

WordPress Yorum Ekle

Sitenizde bazı özel yazılarınız olabilir. Bunlara diğerlerinden farklı biçimler vermek isteyebilirsiniz. Normalde kategoriler için bunu category-88.php şeklinde bir dosya oluşturarak 88 ID'li kategoriyi biçimlendirebiliyoruz. Bunun benzerini yazılar için de yapmak için Creating Single Post Templates in WordPress başlıklı yazıyı inceleyebilirsiniz. Oldukça uzun bir yazı olduğundan Türkçeleştiremiyorum, umarım İngilizceniz vardır?


Bu yazının kısa bağlantısı http://www.yakupgovler.com/?p=723.

Yazılarımı RSS aboneliği ile takip edebilir, yeni yazılarıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için ise RSS adresimi kullanabilirsiniz.


“Tekil Yazı Şablonu Oluşturalım” yazısı için 4 Yorum

Bu yazıya yapılan yorumları dilerseniz, ( RSS 2.0 ) beslemesini kullanarak takibe alabilirsiniz.

 1. ByAgressif dedi ki:

  İngilizcesi olmayanlar için Google Translate var az çok işimizi görebilir.

 2. Serkan dedi ki:

  Selam yakup bey ben sizden birşey öğrenmek istiyicem bende sizin temadan kullanıyordumda şu kategori isimlerinin yanında hangi kategoride nekadar konu bulundugunun sayısı yazıyor o eklentimidir nedir bilmiyorumda bende ondan uygulamak istiyorum öneriniz yardımınız nedir bu konuda şimdiden teşekkürler....

 3. Yakup Gövler dedi ki:

  Sitenizin Tasarım/Bileşenler bölümünden kategoriler bileşenini kullanarak yan menünüzde kategorileri gösteriyorsanız, bileşenin ayarlarından Yazı sayılarını göster seçeneğini seçip, değişiklikleri kaydedin.

 4. Serkan dedi ki:

  İlaç gibi geldi allah razı olsun biraz benim saflığımdan kaynaklanıyor kolaymışta fazla bilmediğim için sorun hocam anlarsınız ya 🙂 Kolay gelsin