10 Kasım 2008

Çok Güzel Bir Tema

WordPress Yorum Ekle

Smashingmagazine yine harika bir tema yayınlamış. Özellikle son zamanlarda grafik ağırlıklı harika temalara birini daha eklemişler. WordPress temaları artık o kadar gelişmeye başladı ki insan, bu kadar harika tasarımları nasıl ücretsiz dağıtabiliyorlar diye şaşırmadan edemiyor. Temayı indirmek ve temayla ilgili bilgi almak için buyrun. Aşağıda temanın ucundan bir görüntüyü bulabilirsiniz.

Diğer Ücretsiz Temalar:
Color Paper
Simply Ornate
Agregado
Notepad Chaos
Infinity
Fervens
TigerPress
WordPress Fun
Dilectico


Bu yazının kısa bağlantısı http://www.yakupgovler.com/?p=500.

Yazılarımı RSS aboneliği ile takip edebilir, yeni yazılarıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için ise RSS adresimi kullanabilirsiniz.


“Çok Güzel Bir Tema” yazısı için 3 Yorum

Bu yazıya yapılan yorumları dilerseniz, ( RSS 2.0 ) beslemesini kullanarak takibe alabilirsiniz.

  1. rss_ems dedi ki:

    İsterseniz temanın Türkçe versiyonunu buradan edinebilirsiniz : http://www.rss-ems.com/blog/550-black-magic-turkce-wordpress-temasi-10-11-2008/

  2. İlker Aksoy dedi ki:

    Kendi kullandığınız temanın düzenlenmiş hâlini paylaşırsanız mükemmel olur düşüncesindeyim. Temanın orjinalinden daha güzel olmuş. PageNavi'nin css dosyasıyla da beraber paylaşıma sunmanız mükemmel olacak...

  3. Yakup Gövler dedi ki:

    @İlker Aksoy, kullandığım temanın birçok şeyini siteye göre değiştirdim. Yani yayımlasam da kullanabilmek için birçok yeri değiştirmeniz gerekecek ki bunları birçoğunu ben bile hatırlamıyorum. Bunların da ötesinde temanın style.css dosyasındaki kodları sıkıştırmıştım. Bu nedenle de temada değişiklik yapma olanağı oldukça zorlaştı. Bütün bunlardan dolayı temamı paylaşmanın anlamsız olacağını düşünüyorum.