11 Kasım 2008

Bloğumun En Çok Neresini Seviyorum?

WordPress Yorum Ekle

NaneLimon bu aralar günlüklerde dolaşan "Bloğumun en çok neresini seviyorum?" konusunda beni mimlemiş. Uzun bir süredir günlük yazıyorum, son zamanlarda özellikle WordPress konusunda yazıyorum. Bloğumda en çok da WordPress yazılarımı ve bloğumun sloganını ("Öğrenmek için Yaşa, Yaşamak için Öğren") seviyorum. Ha, bir de yorumcularımın yazdığı teşekkür mesajlarına bayılıyorum.
Ben de bu mim'i Canarkadaş'a paslıyorum.


Bu yazının kısa bağlantısı http://www.yakupgovler.com/?p=509.

Yazılarımı RSS aboneliği ile takip edebilir, yeni yazılarıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için ise RSS adresimi kullanabilirsiniz.


“Bloğumun En Çok Neresini Seviyorum?” yazısı için 3 Yorum

Bu yazıya yapılan yorumları dilerseniz, ( RSS 2.0 ) beslemesini kullanarak takibe alabilirsiniz.

 1. Ahmet Burak Bal dedi ki:

  Bu mim bana da geldi. Ben de ve benim mimlediğim blog yazarları da aynı şeye vurgu yapmışlar: "Okuyucunun yorumları" Bir çok blog yazarı buna bayılıyor.

  Paylaşımınız için teşekkür ediyorum.

 2. Bloğumun en çok neresini seviyorum? | Dolu Konu dedi ki:

  [...] [...]

 3. roviss dedi ki:

  Ben en çok bugün ziyaret edenler kısmını seviyorum(yakkupgovler.com'da ise Elektronik bölümü). Günümüzde herkesin bildiğini bir daha paylaşmak yerine uzmanlığın; hele ki sitelerde pek dile getirilmeyen bilgilerin paylaşılması beni sürekli ziyaretçi yapıyor bazı sitelere. Bilmesem de önemli değil. Çok merak ediyorum dile getirilmemişleri!

  Bu aralar Örümcekler sitemi unutmasına rağmen istatistiklere baktığımda ziyaretçiler coştukça coşuyor 🙂