24 Ekim 2008

Blogger de Yasaklandı

Ortaya Yazılar Yorum Ekle

Geçen yıl WordPress.com kapatılmış ve uzun bir süre kapalı kalmıştı. Şimdi de, birçok insanın sanal dünyada yer almasını sağlayan blogger ve blogspot da teknolojiden anlamayanlar tarafından yasaklandı. Gittikçe yasakçı ülkeler arasına girmeye başlayan Türkiye'de aslında bu beni pek de şaşırtmadı, hatta google bile kapatılsa şaşırmam artık.
Aslında biz okulda, MEB'in bağlantısını kullanarak zaten blogger'e giremiyorduk. Süper zeka MEB, nedense çok önceden yasak koymuş, artık hangi akla hizmetleyse.
Buradan blogger'i ya da başka bir siteyi kapatmak için başvurana, başvuruyu kabul edene, siteyi kapatana sadece "YUH!!!" diyorum, "Eğitim şart" diyerek bitiriyorum.


Bu yazının kısa bağlantısı http://www.yakupgovler.com/?p=379.

Yazılarımı RSS aboneliği ile takip edebilir, yeni yazılarıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için ise RSS adresimi kullanabilirsiniz.


“Blogger de Yasaklandı” yazısı için 1 Yorum

Bu yazıya yapılan yorumları dilerseniz, ( RSS 2.0 ) beslemesini kullanarak takibe alabilirsiniz.

  1. erkan dedi ki:

    Blogger insanlara kolay yoldan site yapmasını sağlayan 1 numaralı bir kurumdur, yer adı ve alanı ücretsizdir, milyonlarca kişi bloggerla çalışıyo gelir sağlıyo Türkiye'de dahil. Bu sizin keyfinizce kapatacağınız birşey olamaz Sadece sizin kurallanıza aykırı olanı kapatırsınız, koskoca Blogger'ı kapatamazsınız.