06 Ağustos 2009

Beslemelerde Yazının Sonuna Ekleme Yapın

WordPress Yorum Ekle

Kendi sitemde beslemeler için çoğu kişi gibi yazılarımın özetlerini gösteriyorum. Besleme okuyucuları ile sitemizi takip edenlere, yazıların altında farklı içerikler sunmak isteyebilirsiniz. Örneğin o yazıyla ilgili diğer yazıların bağlantıları ya da sizin için önemli olduğunu düşündüğünüz yazıların bağlantılarını, basit bir uyarı metnini ya da yazının hangi siteye ait olduğuna dair sitenin adı ve sloganınızı eklemek isteyebilirsiniz.
Aşağıdaki kodları temanızın Tema fonksiyonları (functions.php) dosyasına uygun şekilde eklediğinizde, RSS takipçileriniz artık, yazılarınız altında site adınız ve sloganınızı görecekler. Kodlardan hareketle, istediğiniz içeriği kendiniz gösterebilirsiniz.

 1. <?php
 2. function rss_ekle ($content) {
 3.     if(is_feed()){
 4.         $content = $content.'<hr />Bu yazı <a href="http://www.yakupgovler.com">Yakup Gövler</a> tarafından size sunulmaktadır.<br />Öğrenmek için yaşa, Yaşamak için öğren!<hr />';
 5.     }
 6.     return $content;
 7. }
 8. add_filter('the_content', 'rss_ekle');
 9. ?>

Kaynak


Bu yazının kısa bağlantısı http://www.yakupgovler.com/?p=964.

Yazılarımı RSS aboneliği ile takip edebilir, yeni yazılarıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için ise RSS adresimi kullanabilirsiniz.


“Beslemelerde Yazının Sonuna Ekleme Yapın” yazısı için 1 Yorum

Bu yazıya yapılan yorumları dilerseniz, ( RSS 2.0 ) beslemesini kullanarak takibe alabilirsiniz.

 1. İlker Aksoy dedi ki:

  İşte bu çok gerekliydi =) Teşekkürler hocam...